معین زراعت و مالداری با رییس پروژه "میشن ایست" دیدار کرد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۶/۲۸ - ۱۶:۶
معین زراعت و مالداری با رییس پروژه "میشن ایست" دیدار کرد

مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت با مارتن مالو (Marten Mallow) رییس عمومی پروژه میشن ایست (Mission East)  دیدار و گفتگو کرد.
مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت در این دیدار با رییس این پروژه گفت: ما در هرقسمت با شما همکاری می‌کنیم اما شفافیت در کار و تطبیق پروژه می‌خواهیم.»
عثمانی علاوه کرد: اکثریت پروژه بودیجه زیادی را در مصارف اداری خود اختصاص می‌دهد اما ما می‌خواهیم که این پولی را که دونرها کمک می‌کند به دهاقین و مالداران برسد.
پروژه میشن ایست (Mission East)  یکی از پروژه‌های است که یک میلیون دالر بودیجه داشته و در ولایات تخار و بدخشان تطبیق می‌شود این پروژه در بخش‌های مختلف زراعت، آبیاری، ایمرجنسی و صحت فعالیت دارد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۳:۹
Background image

جلسه‌ی به منظور بررسی انتقال زمین میان وزارت معارف و بانک ملی برگزار شد 

۱۰ میزان ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه‌ی به رهبری مولوی فضل الباری فضلی معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری به منظور بررسی انتقال زمین میان وزارت معارف و بانک ملی افغان با حضور نماینده گان. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۲:۰
Background image

تلاش جهت انسجام عواید وزارت زراعت 

۱۰ میزان ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه‌ی به رهبری مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری وزارت زراعت به هدف انسجام عواید و تعین سرنوشت عواید جمع آوری شده از آدرس توزیع جواز فعالیت ادویه فروشی‌های. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۷/۱۰ - ۱۱:۴۰
Background image

وزیر زراعت در ولایت غور: "تلاش‌های ما جهت کسب استقلال و آزادی نتیجه داد، در بخش زراعت نیز موفق می‌شویم"

۱۰ میزان ۱۴۰۲ ه‍.ش
مولوی عطاءالله‌عمری وزیر زراعت، آبیاری و مالداری در جریان سفر به ولایت غور با کارمندان ریاست زراعت آن ولایت دیدار نموده و گفت که تلاش‌های‌شان جهت دریافت استقلال و. . .

BACK TO NEWS