دیدار معین زراعت و مالداری با رئیس توسعه اقتصادی بنیاد آغاخان

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۹:۴۶
دیدار معین زراعت و مالداری با رئیس توسعه اقتصادی بنیاد آغاخان

۲۴ دلو ۱۴۰۲ هـ.ش
مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری با هاشم هشاف رئیس بخش توسعه اقتصادی بنیاد آغاخان دیدار و در مورد راه‌اندازی پروژه‌های زراعتی صحبت نمود.
در این دیدار روی راه‌اندازی پروژه‌های زراعتی در بخش سویابین، ممپلی و نخود صحبت گردید و نماینده بنیاد آغاخان از  آمادهگی بیناد متذکره جهت کار روی این سه نوع نبات با ارزش در افغانستان سخن زد.
 مولوی صدراعظم عثمانی معین زراعت و مالداری به جانب مقابل اطمینان همکاری و حمایت از پروژه‌های این بنیاد  را سپرده افزود " نیاز است پلان‌های فعالیت این پروژه شریک شود و با متخصصان انستیتوت تحقیقات زراعتی نشسته و روی کارهای عملی صحبت نمایند".
بیناد آغاخان از موسسات فعالیت در بخش اراییه کمک‌های بشری برای نیازمندان می باشد که پروژهای زیادی را در بخش زراعت و مالداری نیز تطبیق کرده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۵:۲۶
Background image

۸۹ قلم ادویه تاریخ  گذشته حیوانی در ولایت کندز حریق گردید

۹ حوت ۱۴۰۲ هـ.ش
کارمندان ریاست زراعت، آبیاری و مالداری به مقدار ۸۹ قلم ادویه جات تاریخ گذشته حیوانی را که از ادویه فروشی های حیوانی مرکز و ولسوالی های این ولایت جمع آوری نموده بودند. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۱:۳۸
Background image

جلسه‌ای به منظور ترتیب طرزالعمل جلب سرمایه گذاران خارجی و داخلی دایر شد 

۹ حوت ۱۴۰۲ هـ.ش
جلسه به منظور تهیه طرزالعمل فراهم سازی سهولت برای سرمایه گذاران و  جلب سرمایه گذاران داخلی و خارجی مطابق به هدایت عالیقدر امیرالمومین حفظه الله در وزارت زراعت، آبیاری و. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۲/۹ - ۱۰:۲۴
Background image

د کرنې وزارت د اراضۍ ریاست: کابل ښار په يوويشتمه ناحیه کې د استرداد شويو ځمکو د کورونو د اجارې په موخه غونډه دائره شوه

دکرنې، اوبولګولو او مالدارۍ وزارت د ځمکو چارو رییس مولوي محمود مظلوم په مشرۍ د کابل ښار په يوويشتمه ناحیه کې د استرداد شويو ځمکو د کورونو د اجارې په موخه غونډه دائره شوه په دې غونډه کې. . .

BACK TO NEWS