حمایت متنفذین قومی در کاپیسا از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین 

mail-admin
چهارشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹
حمایت متنفذین قومی در کاپیسا از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین 

شماری  از متنفذین قومی و علمای ولسوالی تگاب ولایت کاپیسا حمایت همه جانبه خویش را از پروسه جلوگیری از غصب و استرداد زمین های امارتی اعلام نمودند.
شماری از متنفذین قومی و علمای ولسوالی تگاب امروز به ریاست زراعت آبیاری و مالداری ولایت کاپیسا آمده و با مولوی روح الله روحانی رئیس زراعت آبیاری و مالداری و رئیس کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب و استرداد زمین‌های امارتی دیدار نمودند.
در این دیدار ایشان از رهبری و تمامی اعضای کمیته تخنیکی استرداد و جلوگیری از غصب زمین های امارتی بابت تلاش های هیشگی و خسته گی ناپذیر شان در راستای تحقق عدالت و تطبیق حکم شرعیت در زمینه جلوگیری از غصب و استرداد زمین های امارتی اظهار سپاس و قدردانی نموده و از کار کرد ها و دست آورد های این کمیته ستایش نمودند .
متنفذین ولایت تگاب همچنات وعده سپردند که با کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب و استرداد زمین های امارتی همکاری همه جانبه نمایند و جهت بهبود هرچه بهتر روند کاری از پروسه مذکور بطور کامل حمایت نمایند تا در سراسر این ولسوالی از غصب تمامی زمین‌ها و ساحات امارتی بطور کامل جلوگیری صورت گیرد و ساحاتی که سال های قبل توسط یک عده از افراد بطور خودسرانه و بدون اسناد قانونی و شرعی غصب گردیده دوباره استرداد گردد و به ارگان های مربوطه آن تسلیم داده شود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۷:۱
Background image

توزیع تخمیان سبزیجات برای بیش از ۲ هزار دهقان در ولایت بدخشان


۱ حمل ۱۴۰۱ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری و مالداری ولایت بدخشان در همکاری موسسه افغان اید و حمایت مالی(FAO)  در چارچوب پروژه عرضه خدمات حمایتی ضروری برای بیش از ۲۰۵۸ دهقان تخمیان سبزیجات. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۸
Background image

کمیته تخنیکی جلوگیری از غصب زمین ولایت کندز تدویر جلسه داد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
 جلسه کمیته جلوگیری از غصب زمین و باز پس گیری زمین‌های غصب شده  ولایت کندز تحت سرپرستی مولوی امان‌الله‌ حسن ریس زراعت و اشتراک اعضای کمیته دایر گردید.
این جلسه با. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱/۱ - ۱۶:۵۵
Background image

برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی در ولایت بغلان آموزش داده شد


۱ حمل ۱۴۰۲ هـ.ش
ریاست زراعت، آبیاری  و مالداری ولایت بغلان به همکاری سازمان خوراکه و زراعت ملل متحد در افغانستان (FAO) برای ۳۵ تن از وترنران ساحوی ورکشاپ یک روزه راجع به مرض لمپسی. . .

BACK TO NEWS