اطلاعیه به فعالان سکتور زراعت: به بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی بپیوندید!

content_admin
اطلاعیه به فعالان سکتور خصوصی زراعت

اطلاعیه به فعالان سکتور زراعت
به بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی بپیوندید!
قرار است بیست‌وچهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی برای چهار روز از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ ماه میزان سال ۱۳۹۸ مصادف با ۱۶ تا ۱۹ اکتوبر سال ۲۰۱۹ با گسترده‌گی بیش‌تر در بادام‌باغ کابل برگزار گردد.

خوش‌خبری برای فعالان سکتوری این است که این‌بار کرایه غرفه‌ها ۵۰ درصد کاهش یافته است.

محصولات خوش‌کیفیت زراعتی، باغداری، مالداری، تولیدات پروسس‌شده‌ی زراعتی و مالداری، صنایع دستی، ماشین‌آلات زراعتی، زعفران ناب افغانی، نباتات و گیاهان طبی، تجهیزات آبیاری، نهال‌های مثمر و غیر مثمر، دستگاه‌های تولید برق آفتابی، فعالیت‌های زراعتی و سرگرمی‌های دل‌خواه‌تان، در این برنامه به نمایش گذاشته می‌شود. فراهم‌سازی زمینه‌های تفاهم، عقد قراردادهای سرمایه‌گذاری، همکاری و تقویت روابط متقابل و پخش اشتهارات به طور گسترده از دیگر مزیت‌های این رویداد است.
بناً به آگاهی همه شرکت‌هایی که در بخش تولید محصولات زراعتی، باغداری، مالداری و آبیاری کار می‌کنند، رسانیده می‌شود که برای بازاریابی محصولات‌شان در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی، غرفه‌های نمایشگاه توزیع می‌گردد. از اکنون تا
۲۰ میزان می‌توانند جهت ثبت و اخذ غرفه‌ها به آمریت نمایشگاه زراعتی، ریاست انکشاف سکتور خصوصی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری و یا به شماره‌ها و ایمیل زیر تماس بگیرند:
۰۷۸۱۹۸۰۱۸۰ / ۰۲۰۲۹۲۲۴۴۰
agfair@mail.gov.af
یادآوری: درخواست‌ها بعد از
۲۰ میزان ۱۳۹۸پذیرفته نمی‌شود. قابل تذکر است غرفه‌هایی که در فوق به طور مشرّح از آن‌ها تذکر به عمل آمده است برای چهار روز تا ختم نمایشگاه متذکره به دسترس شرکت‌ها، پروژه‌ها، کوپراتیف‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های زراعتی، صنایع دستی و ریاست‌های مربوطه وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با شرایط قرار داده می‌شود.

آخرین اطلاعیه ها

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۱۱:۱۰
Background image

میله دهقان و بیست و پنجمین نمایشگاه محصولات زراعتی بهاری

وزارت زراعت، آبیاری و مالداری میله دهقان و بیست و پنجمین نمایشگاه محصولات زراعتی بهاری را از ۲ تا ۵ حمل ۱۳۹۹ در بادام‌باغ کابل برگزار می‌کند.
شرکت‌های تولیدی و خدماتی برای نمایش محصولات . . .

شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۷
Background image

اطلاعیه برای اخذ غرفه‌های نمایشگاه بهاری!

اطلاعیه برای اخذ غرفه‌های نمایشگاه بهاری!

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۹:۴
Background image

برای اخذ غرفه در نمایشگاه بهاری به شماره‌های ذیل در تماس شوید!

آگهی!
برای اخذ غرفه در نمایشگاه بهاری به شماره‌های ذیل در تماس شوید!
۰۲۰۲۹۲۲۴۴۰/۰۷۸۱۹۸۰۱۸۰
agfair@mail.gov.af

بازگشت به اطلاعیه ها