اطلاعیه به فعالان سکتور زراعت: به بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی بپیوندید!

content_admin
اطلاعیه به فعالان سکتور خصوصی زراعت

اطلاعیه به فعالان سکتور زراعت
به بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی بپیوندید!
قرار است بیست‌وچهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی برای چهار روز از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ ماه میزان سال ۱۳۹۸ مصادف با ۱۶ تا ۱۹ اکتوبر سال ۲۰۱۹ با گسترده‌گی بیش‌تر در بادام‌باغ کابل برگزار گردد.

خوش‌خبری برای فعالان سکتوری این است که این‌بار کرایه غرفه‌ها ۵۰ درصد کاهش یافته است.

محصولات خوش‌کیفیت زراعتی، باغداری، مالداری، تولیدات پروسس‌شده‌ی زراعتی و مالداری، صنایع دستی، ماشین‌آلات زراعتی، زعفران ناب افغانی، نباتات و گیاهان طبی، تجهیزات آبیاری، نهال‌های مثمر و غیر مثمر، دستگاه‌های تولید برق آفتابی، فعالیت‌های زراعتی و سرگرمی‌های دل‌خواه‌تان، در این برنامه به نمایش گذاشته می‌شود. فراهم‌سازی زمینه‌های تفاهم، عقد قراردادهای سرمایه‌گذاری، همکاری و تقویت روابط متقابل و پخش اشتهارات به طور گسترده از دیگر مزیت‌های این رویداد است.
بناً به آگاهی همه شرکت‌هایی که در بخش تولید محصولات زراعتی، باغداری، مالداری و آبیاری کار می‌کنند، رسانیده می‌شود که برای بازاریابی محصولات‌شان در بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه خزانی محصولات زراعتی، غرفه‌های نمایشگاه توزیع می‌گردد. از اکنون تا
۲۰ میزان می‌توانند جهت ثبت و اخذ غرفه‌ها به آمریت نمایشگاه زراعتی، ریاست انکشاف سکتور خصوصی وزارت زراعت، آبیاری و مالداری و یا به شماره‌ها و ایمیل زیر تماس بگیرند:
۰۷۸۱۹۸۰۱۸۰ / ۰۲۰۲۹۲۲۴۴۰
agfair@mail.gov.af
یادآوری: درخواست‌ها بعد از
۲۰ میزان ۱۳۹۸پذیرفته نمی‌شود. قابل تذکر است غرفه‌هایی که در فوق به طور مشرّح از آن‌ها تذکر به عمل آمده است برای چهار روز تا ختم نمایشگاه متذکره به دسترس شرکت‌ها، پروژه‌ها، کوپراتیف‌ها، انجمن‌ها و اتحادیه‌های زراعتی، صنایع دستی و ریاست‌های مربوطه وزارت زراعت، آبیاری و مالداری با شرایط قرار داده می‌شود.

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۳۹۹/۳/۴ - ۹:۳
Background image

عید فطر مبارک


فرا رسیدن عید سعید فطر را به همه‌ی ملت سربلند کشور و به ویژه‌ی همکارانم در سراسر کشور، تبریک می‌گویم. امیدوارم طاعات و عبادات همه‌مان قبول درگاه پروردگار بوده باشد.
متأسفانه عید فطر . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۲/۱۴ - ۸:۵۷
Background image

وزارت زراعت آبیاری و مالداری در نظر دارد تا برای دهقانان سردخانه‌ها یا ذخیره‌خانه‌های پیاز و کچالو و کشمش‌خانه‌های جدید بسازد


وزارت زراعت آبیاری و مالداری در نظر دارد تا برای مدیریت محصولات زراعتی صادراتی در دوره‌ی کرونا، برای دهقانان سردخانه‌ها یا ذخیره‌خانه‌های پیاز و کچالو و کشمش‌خانه‌های جدید بسازد.
این . . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۳
Background image

اطلاعیه:جشن دهقان و نمایشگاه‌های زراعتی در همه‌ی ولایت کشور لغو شد

۲۴ حوت ۱۳۹۸
وزارت زراعت، آبیاری و مالداری، به منظور جلوگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا، بنا بر رهنمود وزارت صحت عامه، جشن دهقان و نمایشگاه‌های زراعتی خود را در ۳۴ ولایت کشور، لغو کرد.
. . .

بازگشت به اطلاعیه ها