از روز دهقان با برگزاری محفل باشکوهی در کندز تجلیل شد

mail-admin
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱/۳ - ۱۳:۳۵
از روز دهقان با برگزاری محفل باشکوهی در کندز تجلیل شد

۲ حمل ۱۴۰۰
از دوم حمل، روز دهقان، با برگزاری محفل با شکوهی با حضور صدها تن از مسوولان محلی، فعالان جامعه‌ی مدنی، مؤسسات همکار، شرکت‌های خصوصی، دهقانان، ورزشکاران و شهروندان کندزی، در صحن شهرداری این ولایت تجلیل شد.
عبدالهادی قرلق رییس زراعت، آبیاری و مالداری کندز، در آغاز این محفل با ارایه‌ی گزارشی از فعالیت‌های سال گذشته این ریاست و برنامه‌های سال جدید، گفت که ولایت کندز در نتیجه همکاری مسوولان محلی و مؤسسات، لقب «کندوی افغانستان» را حفظ خواهد کرد.
هم‌چنین در این محفل، دیگر سخنرانان نیز از کارکردهای ریاست زراعت کندز قدردانی کردند.
ریاست زراعت کندز، همه ساله به منظور ارج‌گذاری به زحمات دهقانان و مالداران، روز دوم حمل را با برگزاری جشن ویژه‌ای گرامی می‌دارد.
در این محفل، کارمندان ریاست زراعت، زعفران‌کاران، وترنران، شرکت‌های ارایه‌‌کننده خدمات زراعتی، ورزشکاران رژه رفته و حرکت‌های مختلفی را به نمایش‌ گذاشتند. هم‌چنین در این محفل با اهدای تقدیرنامه و تحایفی، از دهقانان پیش‌قدم قدردانی شد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۱۱:۵
Background image

جلسه کمیته تخنیکی وزارت در رابطه به پروژه ملی جلوگیری از تخریب زمین برگزار شد

٢٩ میزان  ۱۴۰۰ هـ.ش
١٤ ربیع الاول ۱۴۴۳ هـ.ق
این جلسه با حضور مولوی عبدالرحمن راشد سرپرست وزارت زراعت، مولوی شمس الدین شریعتی معین  آبیاری و منابع طبعی و اعضای کمیته تخنیکی وزارت زراعت. . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۹ - ۹:۵۳
Background image

جلسه چگونگی جمع‌آوری عواید وزارت زراعت برگزارشد


٢٩ میزان ۱۴۰۰
جسله‌ی تحت رهبری فضل‌الباری‌ فضلی معین مالی و اداری وزارت زراعت، آبیاری و مالداری دایر شد و در آن روی توحید و شامل ساختن عشر و زکات در عواید وزارت زراعت بحث صورت گرفت.
در. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۸ - ۱۴:۲۳
Background image

به ۴۳۸ کارگر در ولایت سمنگان مواد غذایی توزیع شد

۲۸ میزان ۱۴۰۰ هـ.ش
۱۳ ربیع الاول ۱۴۴۳ هـ.ق
برنامه غذایی جهان (WFP) روند توزیع بسته‌های مواد غذایی و کمکی به ۴۳۸ کارگر‌ی که در مقابل غذا تحت دو برنامه «واترشید» و «حفر شبکه‌های آبرسانی». . .

BACK TO NEWS